منظر سبز یک دفتر چند رشته ای است که توسط ایمان اسلامی و مهران رستمی در زمستان 1394 تاسیس شده است که بر طراحی و اجرای روف گاردن، تراس سبز، دیوار سبز و محوطه آرایی تمرکز دارد. دفتر ما که دارای تخصص های متعدد همچون معماری، معماری منظر، طراحی محیط زیست، طراحی شهری، کارشناسی فضای سبز و کارشناسی آبیاری است؛ از طراحان با استعداد و مجریان با تجربه ای تشکیل می‌شود که به طور مشترک و خلاقانه ای پروژه ها را از طرح های اولیه تااجرا و نظارت بر اجرا؛ توسعه می دهند. همه این ها، صرف نظر از مقیاس پروژه رویکردی را ترسیم می‌کند که نتیجه آن بسیار کارآمد و فرآیند آن کاملا حرفه‌ای است. رویکرد ما در طراحی، نگاهی مدرن و نوآورانه به مسائل طراحی منظر است. زیرا ما اعتقاد داریم که لندسکیپ (منظره) فقط یک چشم انداز نیست؛ بلکه ارتباط بین انسان و مکان است. در اجرای پروژه ها نیز، هدف ما توسعه مستمر روش‌های دقیق تحلیل و اجرا است به گونه‌ای که بتوانند تفکر نوآورانه و تولید کارآمد را با هم ترکیب کنند

مسکونی

مشاهده ⟵

مسکونی

اگر در حال ساخت یک پروژه مسکونی یا بازسازی و توسعه آن هستید؛ ما اینجا هستیم تا تمام نیازهای قسمت های سخت و نرم مناظر سبز شما را برآورده کنیم . فضاهای سبز عمومی و خصوصی؛ علاوه بر بهره مندی شما از یک اکوسیستم؛ موجب ارزش افزوده دارایی شما و افزایش رفاه می گردد.
مشاهده پروژه ها ⟵

اداری / تجاری

مشاهده ⟵

اداری / تجاری

ما با مشارکت خلاقانه در فضاهای سبز پروژه های تجاری و اداری؛ شما را مطمئن می سازیم که از ما پیشنهادی با راه حل های نوآورانه و در صورت لزوم دارای گزینه های مهندسی ارزش دریافت کنید که در آن حفظ چارچوب بودجه در نظر گرفته شده و به محدودیت های زمانی احترام گذاشته شده است.
مشاهده پروژه ها ⟵

رستوران

مشاهده ⟵

رستوران

امروزه داشتن یک فضای سبز جذاب در بسیاری از رستوران ها یک نقطه عطف به حساب می آید. ما با طراحی و اجرای معمارانه قسمت های سخت و نرم فضاها و مناظر سبز رستوران یا کافه شما؛ می توانیم موجب ارتقای کیفیت داخلی آن شویم تا به فضایی مناسب و ایده آل برای استفاده کنندگان تبدیل شود.
مشاهده پروژه ها ⟵

ویلایی

مشاهده ⟵

ویلایی

چه بخواهید که به منظره موجود در ویلایتان چیزی اضافه کنید و چه به دنبال یک تغییر کامل منظره و فضای سبز باشید؛ ما در طراحی و اجرای فضاهای بیرونی که آسایش و فضای خانه شما را با محیط طبیعی ترکیب کند؛ استاد هستیم. یک منظره طراحی شده بعد جدیدی به لحظات استراحت شما می دهد.
مشاهده پروژه ها ⟵

شهری

مشاهده ⟵

شهری

ما با محوطه آرایی و مهندسی کاشت گیاهان در محیط های شهری به پاکسازی هوا؛ آب و خاک کمک می کنیم. یادمان باشد که گیاهان ما را از گرما و سرما محافظت می کنند ؛ برای ما سایه فراهم می کنند و آلودگی صوتی را کاهش می دهند.
مشاهده پروژه ها ⟵

آموزشی

مشاهده ⟵

آموزشی

تحقیقات نشان داده است که فضاهای طبیعی، تخیل و تفکر خلاق را به جریان می اندازد. ما با مشارکت خلاقانه و نوآورانه در طراحی و اجرای فضا و مناظر سبز در محیط های آموزشی، علاوه بر آشنایی کودکان با طبیعت؛ می توانیم به بهبود رشد و تمرکز آن ها کمک کنیم.
مشاهده پروژه ها ⟵

به ما بگویید چه میخواهید ما برای شما خلق میکنیم

مشاوره

بازدید

ثبت سفارش

 

call

02122755897


info@manzarsabz.com

خدمات منظر سبز

 

 

روف گاردن

بالکن و تراس سبز

محوطه سازی

آلاچیق و پرگولا

پاسیو سبز

دکوراسیون داخلی

طراحی

باغ ژاپنی

دیوار سبز

فلاورباکس

آبنما

خدمات پس از اجرا

پروژه های اخیر